hor.herinhap.ru

Moj prijatelj je izgubio na težini, i ne bojim se izgubiti težinu!

Moj prijatelj je izgubio na težini„Moj prijatelj smršavio ...” Netko je izgovorio ove riječi zavisti netko s ponosom, a gotovo svi hrle iščačkati tajnu čarobni dijeta ili program vježbanja. U međuvremenu, ne za ništa kažu: „Svaki od povrća - njegov pripreme povrća.”

Što je radio s gubitka težine nije nužno prijatelj će vam pomoći. I isprike u stilu „na sve drugačije tijelo” ovdje ne sasvim uhvatiti bit problema. U stvari, vrlo malo ljudi može shvatiti što je zapravo značilo u svim tim preporukama za mršavljenje.

Moj prijatelj smršavio sa sportom

Kaže, upisani u fitness klubu, postao je šetnja za vrijeme ručka i igrati se s djecom u igre na otvorenom.

Čujete: više! Jači! Visoko! Brže! I nije me briga što si zadnji put su trčanje na tjelesni odgoj u školi. Na kraju, idete do samog trenera-sadista i diskretno sakriti od njega da ti sportski ste bili rastavljeni.

Kao rezultat toga, od vas će napraviti program za napredne fitnessistov i umrijet ćete u dobroj vjeri u teretanu 3-5 puta tjedno, a onda jedu obilno kako bi se oporavio. Kao gubitak rezultat, težine, morat ćete pričekati kao Djed Mraz na Silvestrovo. To je dugo vremena i ne vidim perspektivu.

Ono što je imao na umu: To nije sadistički trener. Ili ga, ali samo ako završili studiranje bez prekida u trajanju od najmanje šest mjeseci. Kada većina ljudi reći „gubljenje težine sa sportom”, što znači par sati hoda po tjednu plus pilates, joga, callanetics ili srednjeg intenziteta vježbanja u teretani nekoliko puta tjedno.

vaši postupci: U teretani idemo. No, trener izabrati stručne i blage oči, i iskreno objasniti da ništa teže nego komad torte u narednih 10 godina nije uskrsnuo. Ili otići, ali ne u teretanu, i jednostavno hodati - šetnju u vrijeme ručka, ići pješke na posao is posla.

Moj prijatelj smršavio na dijeti

Ona kaže: Isključi masnoće i slatko, prestali jesti tri sata prije spavanja i grickanje dok radite na računalu. Počeo sam čitati sastav hranu naljepnice i pripremu zdravih obroka kod kuće.

Čujete: Dijeta - to je strogo ograničenje put složenosti može usporediti s načinom samuraja. Za taj način gube na težini, morate popiti kefir. Ili odabrati jednu heljda. Ili naći bizarnu prehranom i nutricionista s milijun preporukama. Sve ovo što se obavlja dosljedno, i izmjenjuju patnju, a zatim -pereedaete i ponoviti od početka. A to sve nema kraja na vidiku.

Ono što je imao na umu: Lak - jednom dnevno, tako da ono što želimo, a pola porcije. Želite kolačići - izvrstan, uzeti jedan mala stvar, kruh i maslac - pola. Ostatak - samo zdrava prehrana s kalorija broje unaprijed. Michael Ginsburg čitati knjigu, oni su vrlo lako objasniti, kao što je da se ne posta i gubitka težine.


vaši postupciUzmi olovku i papir i izraditi popis namirnica koje jedemo svaki dan. Expunges sve sadrži majoneza, maslac, poluproizvoda ili je proizveden s velikom količinom masti. Precrtati ispred svake stavke dolazimo do zdrave alternative.

Na primjer,

  • „Kupljeni knedle sa svinjetinom” - Domaći ravioli s piletinom i gljivama s jogurtom umakom;
  • ili „čokolade” - 4 prunes bobice.

I tako dalje, i promijeniti uobičajene proizvode slične u okusu i niske kalorijske low-mast jela, smanjiti porcije na razumnom, a vi ćete izgubiti na težini.

I prestati se bojati odgovornim odnosom prema njihovoj prehrani i zavidnih djevojka!

Fitness trener Elena Selivanov - za https://AzbukaDiet.ru/.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Apetit i želju za izgubiti težinuApetit i želju za izgubiti težinu
Metode okvir 25 mršavljenjeMetode okvir 25 mršavljenje
Fitness u programu mršavljenja Margarita kraljiceFitness u programu mršavljenja Margarita kraljice
Osobni fitness trenerOsobni fitness trener
Vanjski fitnes: fitness na otvorenomVanjski fitnes: fitness na otvorenom
Pozitivan stav prema prikladnostiPozitivan stav prema prikladnosti
Gubitak težine nakon poroda: vježbati u fitness klubuGubitak težine nakon poroda: vježbati u fitness klubu
Afirmacije za mršavljenjeAfirmacije za mršavljenje
Kontra heljde prehraneKontra heljde prehrane
Je li to vrijedi napraviti trajnu?Je li to vrijedi napraviti trajnu?
» » Moj prijatelj je izgubio na težini, i ne bojim se izgubiti težinu!
© 2018 hor.herinhap.ru