hor.herinhap.ru

Ljepota - savršenstvo u svijetu

Živimo u svijetu koji teži izvrsnosti. Pokrivamo se štavljenje kože umjetnim svjetlom, mi smo gladuju za mršavljenje do točke u kojoj su žene pokrivaju trenje, moderna dostignuća kozmetičke kirurgije umjesto pomlađivanja tijela premjestiti kožu naših stopala na nos - sve u ime ljepote.

Svijet u kojem se sve može promijeniti u potrazi za ljepotom i savršenstvom, u određenoj mjeri postaje nerealno. Čini se da smo toliko opsjednuti u pokušaju da promijeni svoj izgled, ne želim znati tko smo unutra. Zaboravljamo da svijetle, iznutra obnovio (ili održava duhovnu obnovu), karizmatična je, samouvjeren, uvjeren osobnost je vrlo lijepa. Dakle, ono što je realna cijena koju moramo platiti za ljepotu?

Ljepota prije svega, to je tvoja posebnost, originalnost i integritet. To je podrška ljudima koje volite i koji su vam potrebne. Ljepota dolazi u vrijeme kada se prvi put smijati sebi. Sastoji se od nedostataka koje ste napravili u svojim stručnim sposobnostima. Problem je da se ne boje reći za sebe: "Volim te!" Radi se o realizaciji onoga što želite od života i apsolutnog povjerenja u stvarnosti tih želja.

Za razliku od vašeg izgleda, ove osobine će uvijek biti tvoj. Zašto ne možemo reći sami sebi, tko smo i što smo zaslužili? Zašto držimo netko nametnuo standard ljepote? Ako odustati sve što nas čini jedinstvenim kao pojedinci, nećemo biti više nego dio gomile. Mi smo postali osrednji. Postajemo lica. Postajemo ružno.

Umjetna stvari u životu su ružni, oni nemaju dušu. Visoka moda je stvorio umjetni model što bi trebalo biti „ljepotica” koji nema nikakve veze sa stvarnošću. Ti lažni standardi dalje i dalje nas vodi daleko od istine o sebi. Postali smo društvo koje slijedi mišljenje drugih. Može li to stvarno biti pozvan život?

To utječe na nas u rješavanju promjene ili ispravke na naš izgled i ormar s vremena na vrijeme? Ispis i televizijski mediji prodati određenu sliku koju je stvorila modne korporacije. To je najlakši način da utječu na ljude. Odjeveni s najnovijom modom, mi smo slobodni promotivnih materijala. Mi smo uvjereni da smo mi inferiorni, ako ne nose Gucci ili ne kupiti Estee Lauder, a mi smo s tobom krotko prihvatiti pravila igre.

Rječnik definira ljepotu kao "Kvaliteta ili kombinacija ljudskih osobina ili objekata koji pružaju zadovoljstvo za osjetila i podižu um ili duh." U svojoj volji da se slažete ili ne slažete sa ovom definicijom. Međutim, u vječnoj potrazi za ljepotom i savršenstvom, ne zaboravite da se pojedinac. Budite sigurni. Ne dopustite da male stvari utjecati na vaše odluke. Nosite kratku suknju ili sestru bos kroz lokve na kiši, glasno smijati ili plakati - što je najvažnije, nemojte se bojati da ono što osjećam ...

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Tokoferol acetat ili vitamin E.Tokoferol acetat ili vitamin E.
Ljepota dijetaLjepota dijeta
Visina, težina i oblik parametri glumica Polina MaximovaVisina, težina i oblik parametri glumica Polina Maximova
Filmovi o mršavljenjuFilmovi o mršavljenju
Kao Evgenij Gusev izgubili težinu i mijenja nakon poroda?Kao Evgenij Gusev izgubili težinu i mijenja nakon poroda?
Marilyn Monroe - težina, visina i oblik parametri Hollywood glumicaMarilyn Monroe - težina, visina i oblik parametri Hollywood glumica
Dijete zvijezde, izbor je vaš!Dijete zvijezde, izbor je vaš!
Top 10 proizvoda za mlade i ljepoteTop 10 proizvoda za mlade i ljepote
Krio lice s tekućim dušikom - sve informacije o postupku (prije i poslije fotografije)Krio lice s tekućim dušikom - sve informacije o postupku (prije i poslije fotografije)
Suptilnost i sklad japanskih kozmetikeSuptilnost i sklad japanskih kozmetike
» » Ljepota - savršenstvo u svijetu
© 2018 hor.herinhap.ru