hor.herinhap.ru

Dukan dijeta i alkohol

Dukan dijeta i alkoholČesto se kaže da je francuski piti vino više od bilo koga drugoga na svijetu, i to je istina. Međutim, to nije spriječilo 10 milijuna sunarodnjaka koji čuvaju moje prehrane, daju se alkohol, samo da opet pije, ali u „normalnom dozom” u faza konsolidacije, a naročito u stalnom stabilizacije faze. To je često postavljano pitanje - je li moguće da se alkohol tijekom Dukan dijeta?

Kad sam odlučio „donijeti” moj način u Velikoj Britaniji, moji izdavači, prevoditelji, novinari - ukratko, svi moji okolica - pitao prilagoditi prehranu na anglosaksonskom način života i kako bi se omogućilo malo alkohola: pivo, viski ...

Nakon vaganja sve „pro” i „kontra”, odlučio sam da to ne učini. Ne zato što sam se pridržavaju strogih moralnih pravila, ili zato što su u suprotnosti s njima, a zbog gubitka težine nije lako i morate preuzeti odgovornost i biti jako motivirani.

Vrlo često ljudi dobivaju na težini na principu „sve ili ništa”, kada je težina slabosti ići. Kako izgubiti težinu, morate pereusvoit ovaj pristup: ili ići za to svim srcem, ili ništa. To je, strogo se mora okončati sukob: alkohol ili Dukan dijeta. Između dva ekstrema, vi usporiti vaš metabolizam, rezultate i motivaciju - i da ćete izgubiti bitku. Nikada ne zaboravite da je pravo slijediti prehranu traje samo nekoliko mjeseci, ali to je tako mali u odnosu na sve prednosti dijetu koja će ga dovesti do vas.

Pierre Ducane

Alkohol u Dukan dijeta

Konzumiranje alkohola kada su dijeta, koju će dobiti na putu motivacije za postizanje rezultata, a time i prijem nije dopušteno. Općenito, Ducane prehrane i alkohol - nespojivo.

Međutim, alkohol može se koristiti u pripremi jer isparava nakon zagrijavanja tijekom kuhanja.

Za umake, kao i dio koji je niska u masti, alkohol je odličan način za dodavanje okusa.

Prilikom kuhanja vina dopuštena tijekom faze Cruise u 3 žlice dnevno ako kuhajte bez poklopca. Tj, alkohol i Duke prehrana može se kombinirati, ako pokušate da biste dobili osloboditi od alkohola u njemu.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Recepti za Dukan dijeta, stabilizacija fazeRecepti za Dukan dijeta, stabilizacija faze
Hot rajčiceHot rajčice
Recept za Dukan dijeta Attack faze: pileći složenac s češnjakomRecept za Dukan dijeta Attack faze: pileći složenac s češnjakom
Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)Recepti za Dukan dijeta, faza konsolidacije (konsolidacija)
Dukan dijeta: „prije” i „poslije”. Fotografije smršavio.Dukan dijeta: „prije” i „poslije”. Fotografije smršavio.
Koristi i štete od Ducane prehrani. Svi su „pro” i „kontra”.Koristi i štete od Ducane prehrani. Svi su „pro” i „kontra”.
Dijeta Pierre Duc. Kako ići na dijetu, i da možete jesti.Dijeta Pierre Duc. Kako ići na dijetu, i da možete jesti.
Pileći ražnjići u mikrovalnoj pećniciPileći ražnjići u mikrovalnoj pećnici
Pita sa špinatomPita sa špinatom
Pilećih kotletaPilećih kotleta
» » Dukan dijeta i alkohol
© 2018 hor.herinhap.ru