hor.herinhap.ru

Post dana s medom

Post dana s medom
Pročitajte članak:
Razgruzochnyj-den-na-Mede-otzyvy

Post dana s medom: recenzije i mršavljenja rezultate

Do danas, stručnjaci su opisali mnoge načine kako izgubiti težinu, istražuju proizvode doprinosi mršavljenja, i stvorio veliki broj autorovih tehnika, među kojima zauzima vodeću poziciju natašte dan za mršavljenje s medom.

Med posta dan dijeta: korist ili štetu ^

Prirodni med je neiscrpan izvor vitamina i minerala, enzima i organskih kiselina. Osim toga, ovaj proizvod sadrži lako probavljive ugljikohidrate i biogenih stimulanse kao što su folna kiselina, pantotenska kiselina, vitamin B2, B6.

Dušo, zbog svog jedinstvenog kemijskog sastava, koristi se ne samo za čišćenje tijela i poboljšati blagostanje, ali i za učinkovito sagorijevanje dodatnih kilograma. Ova slatka i ukusna proizvod ima sljedeće pozitivan učinak na mršavljenje i oporavak procese:

  • antibakterijska, antigljivična i antivirusna svojstva;
  • To pomaže da se nose s depresijom i drugih poremećaja živčanog sustava;
  • Ona pomaže u borbi protiv prehlade, pridonosi brzom oporavku;
  • Ona prožima tijelo s kalcijem, čime se poboljšava stanje kose, noktiju, kostiju i zubi;
  • normalizira proces probave;
  • koristi za prevenciju bolesti dišnog sustava;
  • poboljšava zaštitna svojstva organizma;
  • rezultati u tijelu tonom, daje energiju i vitalnost;
  • heljda med s visokim sadržajem željeza se uspješno koristi u liječenju anemije.

Da Honey istovara donio korist samo tijelo i ne šteti, trebaju biti upoznati s postojećim kontraindikacija za njegovu učinkovitost. pročišćavanje Med se ne preporučuje se u sljedećim slučajevima:

  • u bolesti pankreasa;
  • pojedinac netolerancije i alergije na med.

Također treba imati na umu da med - vrlo hranjiv proizvod, od kojih je 100 g sadrži 328 kcal, tako da je njegova pretjerana upotreba može uzrokovati pretilost, kao i slatkiše i kolače.

Također preporučujemo da pročitate članak Post dana za mršavljenje: zdravstvene prednosti.

Post dana s medom: popularne recepte, izbornika ^

Razgruzochnyj-den-na-Mede-recepty

Post dana s medom dijeta: Meni Recepti

Post dana meda i vode

Čišćenje i gubitak težine uz pomoć ove tehnike je dovoljno tvrd kao dan posta uključuje jede samo med voda ili juha kukova.

  • Za ovu opciju ispuštanja voda koristi se med, što je vrlo lako pripremiti: u čaši vode treba rastopiti promiješati žličicu prirodnog tekućeg meda.
  • Piti treba piti u neograničenim količinama kada je želja za jesti tijekom dana.

Post dana meda i zelenog čaja

Za takav post dana morat će nagomilati na kvalitetnom zelenog čaja i meda.

  • Na dan treba popiti 5 šalica napitka bez dodanog šećera.
  • Tijekom prva četiri čajeva treba jesti malo šećera s 2 žlice meda, a drugi - jedan. Preporučljivo je ne dodavati med u vrućim pićem i otopiti ga odvojeno.
  • Omogućeno da piju negazirana mineralna voda, prirodne voćne ili povrća, nemasno jogurt i biljnih čajeva.

Post dana meda i molokochae

Ova prekrasna recept će pomoći dobili osloboditi od nekoliko dodatnih kilograma i znatno poboljšati zdravlje. Provesti iscjedak se preporučuje 1-2 puta tjedno.

  • U jutarnjim satima trebalo bi 1,2 litara crnog čaja i sipati u čašu vruće mlijeko.
  • Molokochayu dati ugodan okus u piće, možete dodati žlicu meda i promiješati ga temeljito.
  • Čaj bi trebao biti pijan kada je osjećaj gladi.

Post dana s medom i limunom

Limun med istovar će lučiti višak tekućine, toksina i otpada. Potrebno je pripremiti brišući koktel sastojaka:

  • 8 limun;
  • Voda (1.5 L);
  • Tekući prirodni med (2 žlice).

Ponajprije treba istisnuti sok od limuna i pomiješati s medom, a dobivena smjesa je razrijeđena vodom. Limun i med napitak preporučuje se piti u malim gutljajima tijekom dana.

Postiti dan na jabuke sa medom

Istovar na jabuke i med nije samo vrlo učinkovit, ali dovoljno ugodno. Njegovo značenje leži u korištenju jabuka, pečena u pećnici s medom i cimetom.

  • Za pripremu ukusno i zdravo jelo, morate izrezati jezgru jabuke, dodati na svaku voća na žlicom meda i malo cimeta i pecite 15-20 minuta.
  • Za jedan dan posta će trebati 12 jabuke, koja bi trebala biti podijeljena u 6 dijelova i jesti ih svaka 2 sata.

Post dan na med i jogurt

Kao što mnogi znaju, jogurt - proizvod koji se najčešće koristi za rukovanje dana.

  • Morate iskrcati pola litre kefira i 7 žlice meda.
  • Režim doziranja proizvoda je kako slijedi: svaka 2 Chasa trebate popiti čašu fermentiranog mlijeka piti i jesti med.
  • Između obroka se negazirana piti čistu vodu.

Post dan s medom i zobi

  • Za obavljanje pražnjenje će morati kuhati čašu zobena kaša odmah ili kuhati male porcije kaše neposredno prije njenog prijema.
  • Strogo je zabranjeno dodati u posudu ulja, soli ili šećera.
  • Da bi najbolje zobene pahuljice okus, može se puniti sa žličicom meda.

Da bi se poboljšala rukovanje dana, važno je održavanje ravnoteže vode u tijelu i piti najmanje 1,5 litara vode dnevno. Umjesto vode možete koristiti zeleni čaj bez šećera, biljnih čajeva, infuzija šipka.

Postiti dan s medom za trudnice

Prije korištenja bilo varijantu dan posta tijekom trudnoće potrebno je posavjetovati se sa svojim liječnikom. Štede dijeta med iscjedak za trudnice može izgledati ovako:

  • Doručak: komad nemasnog svježeg sira s medom.
  • Snack: čaša nemasnog jogurta i meda vode.
  • Ručak: povrće salata.
  • Snack: med voda ili 200 ml jogurt.
  • Večera: 2 jabuke, pečene s medom i cimetom.

Također preporučujemo da pročitate članak Post dan mekinje.

Postiti dan na med: recenzije, rezultati, gubitak stvarne težine priče ^

Kako biste poboljšali rezultate dane meda natašte, mora biti između unloadings pridržavati načela pravilne prehrane i redovite vježbe. U tom slučaju, posljednjih mjesec dana stvarno dobili osloboditi od 4-5 dodatnih kilograma.

Na internetu možete naći samo pozitivne povratne informacije o tlačnoj dnu s medom za mršavljenje, koji potvrđuju da je ova metoda je učinkovit i potpuno sigurno. Mi objaviti neke povratne informacije od naših vjernih čitatelja poslao uredniku:

Katja, 23 godina:

„Ja sam užasno slatko zub i ne može učiniti jedan dan bez slatkiša. Dakle, med istovar je za mene savršen izbor. Zahvaljujući njoj u samo jednom danu sam izgubiti i do dva kilograma. "

Marina, 36 godina:

„Radije med-jabuka post dana za mršavljenje i čišćenje. Oni su vrlo lako nositi, osjećati bolje, daje energiju za cijeli dan. "

Valentina 28 godina:

„Za proteklih 2 mjeseca jedan dan u tjednu samo sam piti med vodu. Napominjem da sam ne samo izgubili težinu 6 kg u tom periodu, ali je počela osjećati lagane i energijom. Ja bih preporučio med istovar. "

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Postiti dan na krompiruPostiti dan na krompiru
Posta dan za ribePosta dan za ribe
Posta za mršavljenjePosta za mršavljenje
Korisna svojstva dinjeKorisna svojstva dinje
Suho postSuho post
Post dan mekinjePost dan mekinje
Postiti dan za trudnicePostiti dan za trudnice
Opcije za rukovanje danaOpcije za rukovanje dana
Pijenje dan postaPijenje dan posta
Posta izgubiti na težini kod kućePosta izgubiti na težini kod kuće
» » Post dana s medom
© 2018 hor.herinhap.ru